Стоматологічні візіографи

Прогрес не стоїть на місці, особливо це стосується стоматологічного обладнання. Тепер класичну рентген-плівку замінив радіовізіограф, який миттєво передає зображення на персональний комп'ютер.

Ще нещодавно під словом «візіограф» мали на увазі складний комплекс обладнання, який ледве вміщався на багатоярусному візку. Тепер це проста і зручна діагностична методика, яка використовується в стоматологічному відділенні, де проводяться рентгенівські дослідження.

Сучасна радіографічна система для стоматології складається із сенсора з цифровою матрицею, USB інтерфейсом та спеціалізованим програмним забезпеченням. Для роботи з отриманими зображеннями необхідний персональний комп'ютер або ноутбук із досить скромними апаратними характеристиками.

Основним елементом всіх моделей інтраоральних візіографів є цифрова матриця, яка має високу сприйнятливість до рентген опромінення. Сучасний сенсор забезпечує низький рівень шуму, високу чутливість. Це знижує рівень променевого навантаження як пацієнта, так і лікаря стоматолога на 80%!

Якщо ви хочете купити візіограф, також необхідно звернути увагу на розміри та товщину датчика. Прилад розміщується в ротовій порожнині пацієнта, і чим компактніші розміри, тим менший дискомфорт відчуватиме ваш пацієнт.

Використання інтраорального візіографа (візіографія) дозволяє:

  • Зменшення променевого навантаження під час обстеження на 80% порівняно з традиційною рентгенографією;
  • Відображення досліджуваної ділянки на екрані монітора комп'ютера;
  • Економічна доцільність (дослідження проводиться без рентгенівської плівки);
  • Висока якість та контрастність цифрової візуалізації;
  • Поліпшена комунікація із пацієнтом;
  • Швидка робота з отриманими даними;
  • Збереження даних та інформація про пацієнта у цифровому форматі.

В інтернет магазині стоматологічного обладнання Dentix представлена лінійка інтаоральних цифрових камер, які максимально адаптовані для комфортної роботи лікаря-стоматолога та зручності пацієнта. Крім того, в асортименті нашого магазину є стоматологічні рентгенівські апарати з покращеними технічними характеристиками.

Товар партнеров
Інтраоральна цифрова камера Owandy Cam
Інтраоральна цифрова камера Owandy Cam
Інтраоральна цифрова камера Owandy Cam зарекомендувала себе як чудовий інструмент, який може допомогти вам поділитися з вашими пац..
49852 грн.
Візіограф Dentix XVS2121
Візіограф Dentix XVS2121 має ергономічний дизайн для максимального комфорту пацієнта. Один із найтонших рентгенівських датчиків на..
36000 грн.
Візіограф Dentix XVS2530
Візіограф Dentix XVS2530 має ергономічний дизайн для максимального комфорту пацієнта. Один із найтонших рентгенівських д..
42000 грн.
Товар партнеров
Радіовізіограф Owandy OPTEO ONE
Радіовізіограф Owandy OPTEO ONE
Радіовізіограф Owandy OPTEO ONE - це інтраоральний сенсор з технологією CMOS. Його ергономіка і дизайн були розроблені, щоб ідеаль..
136439 грн.
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart