Автоклави

Стоматологічний автоклав - найефективніше і популярне обладнання для стерилізації інструментів, на які спільно впливають висока температура і пар.

Незалежно від напрямку діяльності медичної установи, правила асептики, антисептики й стерильності повинні дотримуватися абсолютно всі медичні працівники.

Згідно з санітарно-епідеміологічним вимогам щодо медичних організацій, стерилізація та дезінфекція медичного інструменту та інших виробів проводять за допомогою фізичних методів (повітря, пар, інфрачервоне випромінювання, паровий автоклав) і хімічних агентів.

Широке поширення хімічних методів сталося через використання в клінічній практиці ендоскопічних відеосистем. Однак, традиційні методи стерилізації як і раніше займають провідні позиції, завдяки простоті й надійності.

У стоматології весь багаторазовий інструментарій обов'язково повинні оброблятися й очищатися в кілька етапів. Одним з етапів є обробка в стоматологічному автоклаві, де відбувається дія високої температури й пара. Це гарантує безпеку як для пацієнтів, так і для лікарів.

Чому автоклавування отримало таке розповсюдження в стоматології:

• стерилізація в упакованому вигляді;

• температура стерилізації не перевищує 134 градусів;

• вакуумна помпа забезпечує проникнення пара в усі технологічні порожнини;

• короткий час стерилізації.

У нашому магазині представлено кілька лінійок автоклавів для стоматології класу В. І кожен автоклав, представлений в нашому магазині, є високоякісний пристрій, що використовується для дезінфекції малогабаритного обладнання (якщо його обробка можлива даним методом) і інструментарію, яке потребує стерильної чистоти.

Сделано в Германии
Товар партнеров
Автоклав HäTmed A10B для швидкої стерилізації
Автоклав HäTmed A10B для швидкої стерилізації
Автоклав A10B серії Atom - це нове покоління швидких автоклавів класу B, які поставляються з «попереднім видаленням повітря» і «ва..
157430 грн.
Сделано в Германии
Товар партнеров
Автоклав HäTmed Q50B
Автоклав HäTmed Q50B
Автоклав HäTmed Q50B з повітряним охолодженням HäTmed, оснащений німецьким вакуумним насосом, який може досягати рівня вакууму до ..
137751 грн.
Сделано в Германии
Товар партнеров
Автоклав HäTmed Q52B
Автоклав HäTmed Q52B
Автоклав HäTmed Q52B з водяним охолодженням, безперервна високоякісна стерилізація високу ефективність!HäTmed є одним з небагатьох..
107577 грн.
Товар партнеров
Стерилізатор паровий TANDA Steri 18
Стерилізатор паровий TANDA Steri 18
Стерилізатор паровий TANDA Steri 18 - горизонтальний портативний автоклав класу В з об'ємом стерилізаційної камери 18 літрів...
78250 грн.
Товар партнеров
Стерилізатор паровий TANDA Steri 23
Стерилізатор паровий TANDA Steri 23
Стерилізатор паровий TANDA Steri 23 - горизонтальний портативний автоклав класу В з об'ємом стерилізаційної камери 23 лі..
87450 грн.
Товар партнеров
Стерилізатор паровий Tanvo
Стерилізатор паровий Tanvo
Стерилізатор паровий Tanvo - горизонтальний автоклав класу В з об'ємом камери стерилізації 45 літрів. Стерилізація інструменту мож..
221800 грн.
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart