Miglionico

Компанія:

Компанія Miglionico s.r.l. була заснована в 2000 році, спеціалізуючись на виробництві стоматологічних установок, які на 100% італійського виробництва.Незважаючи на те, що в панорамі стоматології відносно молодий, високі стандарти якості, оцінені як в Італії, так і в багатьох зарубіжних країнах, були досягнуті за дуже короткий період. Якість матеріалу, дослідження, постійна увага, що приділяється уточненням, вимогам ринку, а також увага до деталей, щоб зробити завдання зручною як для дантиста, так і для пацієнта. Додатковою цінністю Miglionico є те, що всі етапи виробництва виконуються на заводі, від ретельного відбору сировини до остаточного контролю якості.

Дослідження і досвід:

Успіх і якість установок Miglionico обумовлені досвідом засновника компанії пана Джузеппе Мільйоніко, який вже понад 25 років працює в стоматологічній галузі в якості спеціаліста-фахівця в деяких престижних та історичних компаніях-стоматологів. Завдяки великому дослідженню і розробці всіх проблем, що виникли протягом тривалого періоду допомоги, він розробляє свої пристрої з граничною пристрастю і відданістю і, перш за все, з особливою увагою до деталей і постійного розвитку потреб ринку, особисто вибираючи якість сировини і стежить за всіма виробничими процесами завдяки його постійній взаємодії з усіма співробітниками. Ніщо не залишено на волю випадку!

Виробництво:

Кожна деталь обробляється і виготовляється за допомогою точного процесу. Обробний центр Cad Cam, токарні верстати з ЧПУ, лиття поліуретанових картерів, зварювальні та ручні фарбувальні камери.

Ціна по запиту!
Ексклюзив
Стоматологічна установка Miglionico Nice Glass (Італія)
Стоматологічна установка Miglionico Nice Glass (Італія)
4 РОКИ ОФІЦІЙНОЇ ГАРАНТІЇПУЛЬТ ЛІКАРЯіз захисним скляним покриттям і управлінням за допомогою дотику (тач-скрін). Контроль положен..
0 грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart