Рентгенографическое оборудование IMAX

Рентгенографічне обладнання під торговою маркою IMAX є продуктом плідної співпраці та промислової кооперації низки компаній Східної Європи та Південно-Східного Азіатського регіону. У спектр виробленого медичного обладнання входять цифрові та плівкові рентген апарати різної модифікації та профілю, а також широкий ряд аксесуарів, що підвищують функціональність та можливості рентгенографічного обладнання. В Україні медичне обладнання під маркою IMAX представлене рядом пересувних універсальних рентгенівських апаратів, флюороскопічними рентген системами типу С-дуга, вертикальними стійками для рентгенографії грудної клітки, а також широкий ряд візків для позиціонування пацієнта під час проведення радіологічних досліджень. Рентгенологічні апарати IMAX є багатофункціональними, малогабаритними системами з мікропроцесорним управлінням, які поєднують кращі напрацювання в галузі радіології з технічними інноваціями та сучасними цифровими технологіями. А модульність та великий модельний ряд рентгенографічних систем IMAX дають змогу оптимально підібрати систему для клінічних потреб споживача.

Дентальний рентген апарат XVbeam1000
XVbeam1000 — це портативний стоматологічний рентген апарат, який створює рентгенівські зображення діагностичної якості за допомого..
75000 грн.
Дентальний рентгенівський апарат ІМАХ 2300 в комплекті з радіовізіографом
Високочастотний рентгенівский апарат Мікропроцесорне управлінняСенсорна кнопкаНастінне кріпленняЧітке зображенняНизька доза о..
327979 грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart