Компресори та аспіраційні системи
Компресор можна назвати «серцем» стоматологічного кабінету, адже саме від його роботи залежить якість і безперебійність послуг, що надаються.
У більшості успішних клінік і медичних центрів, обов'язкова умова ефективної роботи стоматологів - уважне ставлення до якості повітря, і виконання цієї умови залежить від надійності стоматологічного компресора.
У магазині Dentix представлений широкий вибір стоматологічних компресорів, завдяки чому можна легко знайти доступний за ціною і технічним вимогам. При цьому всі наші компресори виробляються за всіма стандартами якості, і ми завжди раді надати підтверджуючі документи і сертифікати.
Повітряний компресор AC-F1
Повітряний компресор AC-F1 - забезпечить легкість і комфорт при терапевтичному, ендодонтічеськом і хірургічному лікуванні. Подача ..
20771 грн.
Повітряний компресор AC-F2
Повітряний компресор AC-F2 - забезпечить легкість і комфорт при терапевтичному, ендодонтічеськом і хірургічному лікуванні. По..
32960 грн.
Повітряний компресор GD-1EW-30
Безмасляний повітряний компресор GD-1EW-30 - відносно не галасливий і компактний, для підключення однієї стоматологічної установки..
25000 грн.
Аспіраційна система Dentix V300
Аспіраційна система Dentix V300 для підключення однієї установки - стане відмінним вибором як для невеликих приватних кабінетів, т..
29143 грн.
Товар партнеров
Цена по запросу
Аспіраційна система EKOM DO 2.1
Аспіраційна система EKOM DO 2.1
Аспіраційна система EKOM DO 2.1 служить в якості джерела часткового вакууму для дентальної установки, аспіратор з підставою оснаще..
0 грн.
Повітряний компресор 2EW (A type)
Безмасляний повітряний компресор 2EW (A type) - компактний і безшумний, завдяки двигунам нового покоління GSE. Компресор відмінно ..
28000 грн.
Повітряний компресор 2EW (B type) з осушувачем повітря
Безмасляний повітряний компресор 2EW (B type) з осушувачем повітря - компактний і безшумний, завдяки двигунам нового покоління GSE..
40000 грн.
Повітряний компресор 3EW (A type)
Безмасляний повітряний компресор 3EW (A type) - безшумний завдяки двигунам нового покоління GSE. Компресор відмінно підійде для пі..
41673 грн.
Повітряний компресор 4EW (B type) з осушувачем повітря
Повітряний компресор 4EW (B type) з осушувачем повітря - безшумний завдяки двигунам нового покоління GSE. Компресор відмінно підій..
85241 грн.
Товар партнеров
Цена по запросу
Повітряний компресор EKOM DUO з відсмоктувачем
Повітряний компресор EKOM DUO з відсмоктувачем
Безмасляний компресор EKOM з відсмоктувачем серії DUO є джерелами чистого стисненого повітря, несодержащей масляних крапельних вкл..
0 грн.
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart