A.R.C. Laser
A.R.C. є спеціалізованою компанією з розробки та виробництва медичної лазерної техніки. Історія сімейного бізнесу з Нюрнберга, Німеччина, бере свій початок в 1978 році, коли Гізела і Рейнхардт Тізел заснували компанію Meditec GmbH.
Розробивши перший Nd: YAG-лазер для вторинної хірургії катаракти для комерційного використання, Райнхардт Тізел зробив важливий крок в офтальмології. Незабаром після цього з'явився лазер Meditec Excimer (MEL) для рефракційної обробки очей. Його наступник, модель MEL80 від Carl Zeiss Meditec, все ще втілює надзвичайну інноваційну силу компанії.
Створивши А.R.С. У 1996 році Laser GmbH, сімейство Thyzel, знову заснувало інноваційний бізнес, який поставив перед собою мету розробки і виробництва лазерних рішень для сприятливих та ефективних операцій та процедур. Починаючи від дуже складних офтальмологічних операцій і закінчуючи лікуванням грибка нігтя - 35-річний досвід роботи в області лазерної медицини окупається.
Завдяки своїм інноваціям, A.R.C. Laser GmbH стала однією з найсильніших лазерних компаній в світі.
Анжела Тізел, дочка засновника Meditec Рейнхардта Тізела, управляє успішним бізнесом в якості генерального директора, а Рейнхардт Тізел може повністю присвятити себе розвитку передових технологій.

Розробка і виробництво здійснюється в Німеччині і A.R.C. зарекомендувала себе як одна з найбільш ефективних лазерних компаній в світі.
Коріння сімейного бізнесу з його бізнес-центром в Нюрнберзі сягають корінням в початок використання лазерів в медицині.


Власна розробка
Нові інноваційні продукти розробляються в тісній співпраці з кінцевими користувачами.

Власне виробництво
Власне виробництво в Німеччині та система контролю якості відповідно до EN ISO 13485-2016 гарантують найвищу якість і надійність.

Технічне обслуговування / перевірка безпеки
Перевірка безпеки пристроїв, запропонована законом, повинна проводитися кожні два роки.

Асортимент продукції
A.R.C Laser пропонує сучасні і сучасні технології для таких напрямків:

Офтальмологія
Дерматологія і Естетика
Стоматолгія
ЛОР
Хірургія
Ветеринарія


Товар партнеров
Діодний лазер FOX
Діодний лазер FOX
Діодний лазер FOX (810 нм) - діодний лазер третього покоління з довжиною хвилі 810 нм і потужністю 8 Вт для використання в стомато..
517857 грн.
Лідер продажів!
Препарат EmunDo® для фототермотерапії
Препарат EmunDo® для фототермотерапії
EmunDo® і FOX - Прорив в фототермічна терапіїБільше 75% дорослих страждають від пародонтиту (ПД) та інших бактеріальних інфекцій я..
7200 грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart