Наявність:
В наявності
75000 грн.
Збірка та установка
Інженерна служба
XVbeam1000 — це портативний стоматологічний рентген апарат, який створює рентгенівські зображення діагностичної якості за допомогою плівкових або цифрових методів зображення. 

XVbeam1000 розроблено для використання в стоматологічних кабінетах і лікарнях, де впроваджено відповідні заходи безпеки. 
Пристрій дозволяє виконувати операції під час транспортування або там, де інші рентгенівські пристрої можуть бути заборонені через розмір іншого пристрою або недостатню мобільність.

XVbeam1000 — це рентгенівський апарат, що живиться від літієвої батареї, що перезаряджається, що полегшує транспортування пристрою. 
Внутрішнє та зовнішнє екранування забезпечує достатній захист від випромінювання, що дозволяє клініцисту залишатися в операційній з пацієнтом.
Щоб зробити систему максимально простою для оператора, 

XVbeam1000 використовує фіксовану напругу в трубці 65 кВ і фіксований струм в трубці 2,6 мА. Єдиним параметром, який регулює оператор, є час експозиції. Це налаштування можна швидко виконати за допомогою  ручної панелі керування.
Технічні характеристики:
Напруга трубки (фіксована): 65 кВ
Струм трубки (фіксований): 2.6 мА
Час завантаження: 0,01 – 2 сек
Номінальна електрична потужність: 0,169 кВт (65 кВ, 2,6 мА, 0,1 с)
Максимальна вихідна електрична потужність: 0,169 кВт
Максимальне навантаження: 65кВ, 2.6 мА, 2 сек
Відгуки: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання: 0

Немає запитань щодо цього продукту.

Рентгенографическое оборудование IMAX
Рентгенографическое оборудование IMAX
Рентгенографічне обладнання під торговою маркою IMAX є продуктом плідної співпраці та промислової кооперації низки компаній Східної Європи та Південно-Східного Азіатського регіону. У спектр виробленого медичного обладнання входять цифрові та плівк... Детальніше...
Схожі товари
Товар партнеров
Дентальний рентген апарат HF Owandy RX 2 бездротовий
Дентальний рентген апарат HF Owandy RX 2 бездротовий
Дентальний рентген апарат HF Owandy RX 2 (бездротовий) забезпечує повторюваність заданих параметрів і високу якість рентгенівськог..
138524 грн.
Дентальний рентгенівський апарат ІМАХ 2300 в комплекті з радіовізіографом
Високочастотний рентгенівский апарат Мікропроцесорне управлінняСенсорна кнопкаНастінне кріпленняЧітке зображенняНизька доза о..
327979 грн.
Модули для Opencart