Сделано в Германии
Товар партнеров
Виробники
HäTmed
Наявність:
В наявності
157430 грн.
Об'єм камери
5 л
Розмір стерилізаційної камери
210мм(Ш)x96мм(В)x327(Г)
Час повного циклу стерилізації
11 хвилин
Всі характеристики
Автоклав A10B серії Atom - це нове покоління швидких автоклавів класу B, які поставляються з «попереднім видаленням повітря» і «вакуумної сушінням».
Він відповідає стандарту ЄС класу B і є правильним вибором для порожніх інструментів, імплантатів та інших інструментів з високим ризиком зараження.
Цей революційний автоклав класу B розширює сферу застосування швидкого автоклава для більшої кількості типів інструментів і більш клінічних застосувань.
Протягом 3 років, присвятивши себе розробки та виробництва серії Atom, команда HäTmed прагне відкрити нову еру швидкого автоклавування.
«Швидке + попереднє вакуумне + сушка» досягається одночасно в серії Atom, відповідаючи вимогам швидкої стерилізації різних медичних установ і встановлюючи новий стандарт для вирішення для інфекційного контролю.

"Швидкий"

Як і очікувалося, автоклави серії Atom швидкі за межами уяви Всі програми стерилізації виконуються протягом 10-15 хвилин і включають в себе «Попереднє видалення повітря» і «Вакуумна сушка», що забезпечує швидку зміну інструментів, особливо для наконечників, ручок скалера, наконечників для імплантатів і інструментів для імплантації.

Не тільки "Швидкий", а й "Попереднє видалення повітря"

Тричі попереднє очищення швидко видаляє холодне повітря з порожнистих інструментів, таких як наконечники і скейлер, що призводить до повного проникненню пара в інструменти. Це не тільки забезпечує якість стерилізації у всіх інструментах і запобігає пошкодженню інструментів через нерівномірне нагрівання.

Не тільки «Попереднє видалення повітря», а й «Сушарка»

Вакуумна сушка дозволяє уникнути високої температури і кисневої середовища, яка завдає шкоди інструментам, як при звичайній сушінні гарячим повітрям, і забезпечує ідеальну сушку для обгорнутих інструментів.

Якість по-перше, завжди!

Автоклави серії Atom відповідають стандарту класу ЄС B, підходять для обгорнутих або розгорнутих інструментів, порожніх інструментів типу A і порожнистих B, інструментів для імплантації. Він призначений для медичних установ, таких як стоматологічна клініка, офтальмологічна клініка і операційні, де очікується, що автоклави будуть відповідати високим стандартам стерилізації та швидкому циклу.

Інноваційна камера прямокутної форми, маленький розмір, велика місткість.

Невеликий розмір з великою ємністю, камера прямокутної форми забезпечує додатковий простір для літаків на частку розміру круглої камери, особливо підходить для інструментів для імплантатів і ящиків для інструментів, які потребують швидкого обороті.

Інноваційна ручка Jog-dial

Новий дизайн, набери і кликни в одному. Наберіть, щоб вибрати, натисніть, щоб підтвердити. Просто і легко, навіть працюючи в рукавичках.

Автоматичні двері

Серія Atom оснащена інноваційними автоматичними дверима, які відкриваються одним дотиком, забезпечуючи безпечне і просте обслуговування.

Кольоровий світлодіодний дисплей

Кольоровий світлодіодний екран відображає в режимі реального часу інформацію про цикл стерилізації, включаючи температуру, тиск в камері і минулий час.

Імпортовані частини

Німецький вакуумний насос
Німецький вакуумний насос забезпечує чудову продуктивність - рівень вакууму всього -0,92 бар і забезпечує швидку швидкість, достатню якість сушіння і стерилізації.

Парогенератор з нержавіючої сталі IPC

На 100% виготовлений з нержавіючої сталі і має високу стійкість до корозії. Він призначений для вироблення чистого пара і захисту інструментів. Нова структура забезпечує ефективність і якість пара.

Італійський промисловий електромагнітний клапан 
Більш надійний і довговічний в порівнянні зі звичайними продуктами споживчого рівня.

Автоклави

Об'єм камери
5 л
Розмір стерилізаційної камери
210мм(Ш)x96мм(В)x327(Г)
Час повного циклу стерилізації
11 хвилин
Кількість лотків в камері
2 шт
Робочий тиск
0,92 Бар
Особливості
Німецький вакуумний насос Thomas Італійський електромагн. клапан ODE LCD дисплей USB/RS232 Электрична безпечна дверь
Габарити
445мм(Ш)x175мм(В)x625(Г)
Вага
37 кг
Опціонально
Вбудований принтер
Відгуки: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання: 0

Немає запитань щодо цього продукту.

HäTmed
HäTmed
HäTmed China - професійний виробник невеликих стерилізаторів, заснований в 2011 році, інвестований HäTmed GmbH. HäTmed China представила німецьку технологію і промисловий дизайн, надала високоякісний продукт і кращий сервіс з розумною ціною для китай... Детальніше...
Рекомендуємо переглянути
Схожі товари
Товар партнеров
Стерилізатор паровий Tanvo
Стерилізатор паровий Tanvo
Стерилізатор паровий Tanvo - горизонтальний автоклав класу В з об'ємом камери стерилізації 45 літрів. Стерилізація інструменту мож..
221800 грн.
Товар партнеров
Стерилізатор паровий TANDA Steri 18
Стерилізатор паровий TANDA Steri 18
Стерилізатор паровий TANDA Steri 18 - горизонтальний портативний автоклав класу В з об'ємом стерилізаційної камери 18 літрів...
78250 грн.
Товар партнеров
Стерилізатор паровий TANDA Steri 23
Стерилізатор паровий TANDA Steri 23
Стерилізатор паровий TANDA Steri 23 - горизонтальний портативний автоклав класу В з об'ємом стерилізаційної камери 23 лі..
87450 грн.
Сделано в Германии
Товар партнеров
Автоклав HäTmed Q50B
Автоклав HäTmed Q50B
Автоклав HäTmed Q50B з повітряним охолодженням HäTmed, оснащений німецьким вакуумним насосом, який може досягати рівня вакууму до ..
137751 грн.
Сделано в Германии
Товар партнеров
Автоклав HäTmed Q52B
Автоклав HäTmed Q52B
Автоклав HäTmed Q52B з водяним охолодженням, безперервна високоякісна стерилізація високу ефективність!HäTmed є одним з небагатьох..
107577 грн.
Модули для Opencart