Профілактичний порошок Dentix PROPHY TOP (м'ята)

Лідер продажів!
Профілактичний порошок Dentix PROPHY TOP (м'ята)
Код товару:
PROPHYMINT
Виробники
Dentix
Наявність:
В наявності

589 грн.


Збірка та установка
Інженерна служба

Профілактичний порошок Dentix зі смаком м'яти класика для супрагінгівального застосування видаляє біоплівку (наліт) і сильна зміна кольору. При необхідності ви можете використовувати його для підготовки поверхні зуба до багатьох процедур. Підходить для всіх наявних у продажу пристроїв для повітряної полірування. Гранули порошків Dentix рівномірно зернисті, що призводить до виборчого стирання зубного нальоту і в той же час ніжно впливає на м'які тканини і тверді тканини зубів. Профілактичний порошок Dentix на основі натрію бікарбонату відрізняється високою ефективністю у видаленні немінералізованних і слабомінералізованих зубних відкладень і щільного пігментованого нальоту. Виробляються порошки в Німеччині з дотриманням всіх норм і правил.

Країна виробник: Німеччина

Характеристики:

Зменшений розмір гранул: 40 μm

Упаковка: флакон 300 г

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендуємо переглянути
Схожі товари
Профілактичний порошок Dentix PROPHY TOP (чорна смородина)
Профілактичний порошок Dentix зі смаком чорної смородини класика для супрагінгівального застосування видаляє біоплівку (наліт) і с..
589 грн.
Профілактичний порошок Dentix PROPHY TOP (лимон)
Профілактичний порошок Dentix зі смаком лимона класика для супрагінгівального застосування видаляє біоплівку (наліт) і сильна змін..
589 грн.
Профілактичний порошок Dentix PROPHY TOP (вишня)
Профілактичний порошок Dentix зі смаком вишні класика для супрагінгівального застосування видаляє біоплівку (наліт) і сильна зміна..
589 грн.
0