Порошки для содоструйних апаратів

Порошки для содоструйних апаратів

Полірування содоструминними апаратами - це крок вперед в порівнянні зі стандартною процедурою чищення і полірування. Така процедура має ряд переваг, порівняно з більш застарілими методами: під час сеансу зубна емаль і дентин пацієнта не пошкоджується, процедура безболісна, методика дозволяє ретельно очистити навіть важкодоступні місця.

Хоч ця процедура і не покликана вибілювати зуби, але за рахунок делікатного і одночасно інтенсивного впливу, стоматологи і їх пацієнти відзначають - тон зубів стає світліше, наліт і камінь видаляються, а в роті залишається приємна свіжість.

Порошки Dentix для содоструйних апаратів - це якісний склад, легкість в роботі, гарантія якості і доступна ціна. У нашому каталозі ви знайдете порошки для: проведення гігієнічної чистки, полірування, видалення нальоту, видалення зубного каменю, для очищення ясенних кишень і т.д.Профілактичний порошок Dentix PROPHY TOP (вишня)
Профілактичний порошок Dentix зі смаком вишні класика для супрагінгівального застосування видаляє біоплівку (наліт) і сильна зміна..
589 грн.
Профілактичний порошок Dentix PROPHY TOP (лимон)
Профілактичний порошок Dentix зі смаком лимона класика для супрагінгівального застосування видаляє біоплівку (наліт) і сильна змін..
589 грн.
Лідер продажів!
Профілактичний порошок Dentix PROPHY TOP (м'ята)
Профілактичний порошок Dentix PROPHY TOP (м'ята)
Профілактичний порошок Dentix зі смаком м'яти класика для супрагінгівального застосування видаляє біоплівку (наліт) і сильна зміна..
589 грн.
Профілактичний порошок Dentix PROPHY TOP (чорна смородина)
Профілактичний порошок Dentix зі смаком чорної смородини класика для супрагінгівального застосування видаляє біоплівку (наліт) і с..
589 грн.
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)
0