Препарат EmunDo® для фототермотерапії

Лідер продажів!
Препарат EmunDo® для фототермотерапії
Код товару:
ZU01000
Виробники
A.R.C. Laser
Наявність:
В наявності

7200 грн.


Збірка та установка
Інженерна служба
EmunDo® і FOX - Прорив в фототермічна терапії

Більше 75% дорослих страждають від пародонтиту (ПД) та інших бактеріальних інфекцій ясен або порожнини рота. Спроби механічно очистити кровоточать ясна можуть призвести до перенесення бактерій в роті в кровотік (бактеріємія), що може призвести до поширення бактерій по всьому організму.

Слідство: небажані бактерії можуть привести до цереброваскулярним захворювань.
Через навантаження на імунну систему зростає ризик захворювань артеріальної сонною артерією, серцевих нападів, артриту, діабету і передчасних пологів. Це ясно показує, що бактерії PD більш шкідливі, ніж куріння, ожиріння або високий рівень холестерину.

Тепер можна зменшити або повністю уникнути використання антибіотиків і усунути всі пов'язані з цим ризики для здоров'я пацієнтів з періодонтитом. Незалежно від стійкості до антибіотиків, EmunDo® вибірково знищує відповідні PD-мікроби.

Препарат EmunDo® досягає мікробів навіть в глибоких ясенних кишенях. Пацієнти, які піддаються великій, багаторазової механічної очистки, тепер можуть втрачати менше кореневого речовини. Ваші пацієнти оцінять нижчу гіперчутливість.

Упаковка препарату EmunDo® містить 3 блістериБудь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
A.R.C. Laser

A.R.C. Laser

A.R.C. є спеціалізованою компанією з розробки та виробництва медичної лазерної техніки. Історія сімейного бізнесу з Нюрнберга, Німеччина, бере свій початок в 1978 році, коли Гізела і Рейнхардт Тізел заснували компанію Meditec GmbH.Розробивши перший N... Детальніше...
Схожі товари
Товар партнеров
Діодний лазер FOX
Діодний лазер FOX
Діодний лазер FOX (810 нм) - діодний лазер третього покоління з довжиною хвилі 810 нм і потужністю 8 Вт для використання в стомато..
517857 грн.
0
Модули для Opencart