Стоматологічна установка WOVO A1 верхня подача

Товар партнеров
Стоматологічна установка WOVO A1 верхня подача
Код товару:
WOVO A1 up
Виробники
Woson
Наявність:
В наявності

268295 грн.


Додаткова комплектація
Стілець лікаря DC-III - 2 шт.
Кількість інструментів
5+1
Подача інструменту
Верхня
Всі характеристики
Збірка та установка
Інженерна служба
Дизайн стоматологічної установки WOVO А1 унікальний! Його привабливі лінії цінують і надають елегантність робочому середовищі. Він володіє інноваційної ергономікою: абсолютно двостороння установка, переміщення на 45 ° по осі, універсальність в обладнанні, водному вузлі і відбивачі.

Крісло пацієнта
Залізна основа і пантографіческая система гарантують стабільність і руху без вібрації. Зручність підходу лікаря до операційного поля.
Регулювання рівня підстави в установці.
Інтуїтивне управління ногою рухами сидіння і спинки вгору і вниз, які забезпечують безпеку пацієнта, за допомогою надійної системи шпинделів, пов'язаної з амортизатором.
Як стандарт, він поставляється з водяним фільтром, повітрям, регулятором тиску і системою захисту від полум'я, яка оточує опорну плиту.
Відкидний підлокітник з вільним доступом, забезпечує розслаблення пацієнта під час процедури.
Тонка і шарнірно-зчленована опора для голови, яка сприяє наближенню до операційного поля, допускає кілька положень шиї пацієнта, оснащена металевим затискачем і забезпечує безпеку лікаря під час клінічних процедур.
Автоматична протидії интервальная стоп-система в кріслі, яка захищає користувача при русі пристрою.

Панель лікаря
Електронний пульт управління з 15 функціями, які активують руху сидіння і спинки вгору і вниз, програмують декілька позицій крісла, включають і вимикають відбивач, регулюють інтенсивність світла, активують воду в плювальниці і наповнюють склянки.
Підтримка наконечників з висувними стрижнями і орбітальним рухом, які забезпечують легкість і ергономічність захоплення і повернення наконечників. Його силіконова підставка є знімною і автоклавуємий, що сприяє дезінфекції.
Пристрій стоп-системи, коли наконечники приводяться в дію, автоматично захищає пацієнта і фахівця від мимовільних рухів.
Система регулювання води та повітря наконечників, дозволяє користувачеві зробити налаштування відповідно до своїх уподобань.
Шланги зі сталевим сердечником.
Стандартна комплектація панелі лікаря моделі A1 оснащується пневматичним важелем з вертикальним і горизонтальним переміщенням, нижнім обертовим лотком, висувними шлангами і автоклавуємий силіконової підставкою для наконечників, широкий робочий піднос.

Панель асистента
Панель асистента розташована на шарнірному важелі з обертається головкою, головка оснащена 4-ма власниками для інструментів, блоком електронного управління та боковими ручками.
Передбачена можливість розмістити опціональний наконечник, будь то фотополімерна лампа, внутрішньоротової камера і т.п.
Шланги зі сталевим сердечником.

Педаль управління
Хромована педаль, тонка і ергономічна, з прогресивним приводом, оснащена ключем для зрізання або випуску спрею з наконечників і кнопкою для впорскування повітря в порожнину рота.

Світильник
Італійський дизайн і виробництво, елегантний, інтегрований в комплект WOVO, з багатопозиційним важелем дальньої дії, пов'язаних з тривимірною головкою.
Регульована інтенсивність от 3000 до 38 000 люкс, пов'язана з колірною нормальної температури 5000 ° K, що забезпечує ідеальний світ для естетики. Досить широка смуга дозволяє регулювати ідеальну інтенсивність відповідно до потреби в освітленні, що забезпечує пацієнту і професійний комфорт під час клінічних процедур.
У стандартну комплектацію Wovo входить модель Maia ®. Опціонально, з головкою EDI Faro ®.

Стоматологічна установка

Додаткова комплектація
Стілець лікаря DC-III - 2 шт.
Кількість інструментів
5+1
Подача інструменту
Верхня
Напруга живлення
220 В 50 Гц
Тиск повітря
більше або дорівнює 5л
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Woson

Woson

Woson Medical Instrument Co., Ltd знаходиться в Нінбо, прибережному місті на сході провінції Чжецзян. Загальна площа заводу складає близько 14000 кв.м., з яких 11367 кв.м. одне з перших підприємств з виробництва стоматологічного обладнання, такого як... Детальніше...
Схожі товари
Стоматологічна установка Dentix GD-S200 нижня подача
Блок лікаряКонтроль положення крісла: функції підйому, опускання, вперед, назад.Контроль інтенсивності освітлення безтіньове лампи..
101162 грн.
Цена по запросу!
Товар партнеров
Стоматологічна установка Miglionico Nice Glass (Італія)
Стоматологічна установка Miglionico Nice Glass (Італія)
4 РОКИ ОФІЦІЙНОЇ ГАРАНТІЇПУЛЬТ ЛІКАРЯіз захисним скляним покриттям і управлінням за допомогою дотику (тач-скрін). Контроль положен..
0 грн.
Стоматологічна установка Dentix GD-S200 верхня подача
Блок лікаряКонтроль положення крісла: функції підйому, опускання, вперед, назад.Контроль інтенсивності освітлення безтіньове лампи..
121395 грн.
Товар партнеров
Стоматологічна установка WOZO A1 верхня подача
Стоматологічна установка WOZO A1 верхня подача
Стоматологічна установка WOZO A1 (з верхньою подачею інструменту) є прикладом естетики, ергономіки, відмінної якості та функціонал..
250244 грн.
Товар партнеров
Стоматологічна установка WOZO A2
Стоматологічна установка WOZO A2
Стоматологічна установка WOZO A2 (з нижньою подачею інструменту) є прикладом естетики, ергономіки, відмінної якості та функціональ..
247049 грн.
0