Аспираційні системи

Аспираційні системи
Аспіраційна система - без неї важко уявити роботу сучасного стоматологічної клініки.
Раніше лікарі використовували гучні, малопотужні і не зовсім зручні Слиновідсмоктувачі, але з плином часу фахівці стали частіше використовувати повноцінні аспіраційні системи, які забезпечують безпеку і комфорт як для лікаря, так і для пацієнта.
Аспіраційна система необхідна для відкачування слини, крові, води і твердих частинок з ротової порожнини пацієнта в процесі проведення лікувальних маніпуляцій. Це робить роботу для стоматолога комфортної і значно зменшує ризик потрапляння вищеперелічених «відходів» в травний тракт пацієнта.
У каталозі магазина Dentix ви можете вибрати аспираційну систему по своїх потребах. Якщо ж у вас виникнуть труднощі з вибором або питання - наші фахівці з радістю допоможуть вирішити цю проблему.Аспіраційна система Dentix V300
Аспіраційна система Dentix V300 для підключення однієї установки - стане відмінним вибором як для невеликих приватних кабінетів, т..
29143 грн.
Товар партнеров
Цена по запросу
Аспіраційна система EKOM DO 2.1
Аспіраційна система EKOM DO 2.1
Аспіраційна система EKOM DO 2.1 служить в якості джерела часткового вакууму для дентальної установки, аспіратор з підставою оснаще..
0 грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
0
Модули для Opencart