Масло - спрей Lubrident універсальне 500 мл (синтетичне)

Товар партнеров
Масло - спрей Lubrident універсальне 500 мл (синтетичне)
Код товару:
BNK
Виробники
Dentix
Наявність:
В наявності

525 грн.


Збірка та установка
Інженерна служба

Високоефективне масло - спрей Lubrident універсальне 500 мл відмінно підходить для догляду за стоматологічними високошвидкісними, низькошвидкісними наконечниками і пневматичними моторам. Комплексне масло в складі якого є силікон та антикорозійні інгібітори. Антикорозійні властивості запобігають появі іржі на внутрішніх підшипниках. Висока проникаюча здатність масла забезпечує ретельне покриття всієї поверхні підшипника. Високий тиск забезпечує максимальне обертання підшипника під час мастила. Високий внутрішній тиск в 70 + Psi (4.8 атм) при 20 ° С. Балони відповідають стандартам ООН і підходять для багатьох масляних форсунок Dentix, Kavo, W & H, Bien Air і.т.п.

Вказівки щодо використання: вставте балончик в наконечник і розпилюйте протягом 1-2 секунд після кожного використання і перед стерилізацією. Надлишки прибрати. Важливо: при використанні балончик тримайте вертикально. Більш детально про використання дивіться інструкцію з технічного обслуговування наконечників.

Склад: біле синтетичне масло.

Фізичні властивості: колір прозорий, аерозоль, легкозаймиста, термін придатності 3 роки. Не містить озоноруйнуючих речовин

Упаковка: балони 500мл

Країна виробник: Німеччина

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Схожі товари
Лідер продажів!
Масло - спрей Dentix універсальне 500 мл (синтетичне)
Масло - спрей Dentix універсальне 500 мл (синтетичне)
Високоефективне масло - спрей Dentix універсальне відмінно підходить для догляду за стоматологічними високошвидкісними, низькошвид..
300 грн.
Апарат для змащення наконечників Dentix
Апарат для змащення наконечників Dentix це пристрій який допоможе ефективно обслуговувати високо- і низькошвидкісні наконечники, щ..
15789 грн.
0
Модули для Opencart